SSS

Sıklıkla Sorulan Sorular

9eec9f9d1be6388f4bf14ec9ecd38616.gifMerhaba. Bir SSS sayfası oluşturayım dedim. Bu giriş yazısına gerek var mıydı bilmiyorum ama direkt sorularla başlasaydım içim rahat etmezdi. O yüzden sizi Profesör Ookido’nun bu fetişimtrak (böyle bir kelime yok) gifiyle yalnız bırakıp bu yazıyı burada noktalıyorum. Şimdi sorulara geçelim. Ya hak!

Sen kimsin, neyin nesisin, ne ayaksın?

Ben Yükselcan Zetsuji. Daha eskiler beni Otakuron olarak bilirler, çok daha eskiler de «ki aramızda o kadar eski bir tanıdığımın olduğunu hiç sanmıyorum» beni Day-Dreamer olarak bilirler. Eh, artık bilmesinler. Ben Zetsuji’yim. Zetsuji olarak öleceğim. 俺は絶児だ。

Bu blog ne iş?

Keşke direkt SSS sayfasına gelmeseydin. Yukarıda “oTaBlog Nedir?” sayfası var kocaman, gözünü çıkaracak. Gözlük takmıyorsan tabii. Ben ilkokul dördüncü veya beşinci sınıftan beri gözlük kullanıyorum. Pek şikayet ettiğim söylenemez, hatta karizmatik durduğunu düşünüyorum. Her neyse, diğer sayfaya bak da gel.

Ne zamandan beri blog yazarlığı yapıyorsun?

Burası 2009 yılında açıldı, ben ise 2004-2005 yılından beri blog işiyle uğraşıyorum. Mynet’in Sitemynet hizmetine kadar dayanıyor geçmişim.

Sana nasıl ulaşabilirim?

Twitter’da @yuxelcan hesabı üzerinden ulaşabilirsin.

Reklamlar