Otajournal 五

Bonds of people is the true power.

Selam ey otakular, weeaboolar, nooblar, leetler, gamerlar, haterlar ve geçerken uğrayanlar, n’aber? Şu cümleyi yazarken kafamda GLaDOS’un meçhul cümlesi “It’s been a long time, how have you been?” canlanmadı değil hani. Heheh. Şikayeti olan takipçim olduğunu sanmıyorum, şayet henüz vasat çevirileri vasat kaliteyle sunan fansub gruplarının sayfaları kadar meşhur bir blog değil oTaBlog. Olmasın da zaten. Nerede çokluk, orada bokluk; bilgi paylaştıkça değersizleşir, vesaire vesaire.

Gelelim yazının anlam ve önemine. Anlamı yok, önemi de yok. Hadi dağılın.

Lâtife ettim, dağılmayınız.

Persona 4 The Animation tam gaz devam ediyor. Başlarda göze batan animasyon ve çizim hataları son bölümlerde neredeyse sıfıra indirgenmiş. Şimdiye kadarki favori bölümüm Persona 3’teki ana mekan olan ve Persona 4’te de yer alan Port Island okul gezisinin yer aldığı bölüm oldu. Bölümde kullanılan müzikler, Persona 4’ten farklı olarak tamamen Persona 3’ten alınmış, bu da oyuncu-izleyicilere güzel bir jest olmuş doğrusu. Başka anime takip etmiyorum, yeni sezon animelerine göz bile atmadım hatta. Yoğun olmak. Kötü.

Monster Hunter Portable 3rd’ün batıya gelmeyeceği bir nevi kesinleşti, CRAPCOM sağolsun. Ace Attorney Investigations II’yi de lokalize etmemeleri bununla birlikte büyük bir eksi puan kazandırdı benim nazarımda. Tabii ki bu beni engelledi mi? Hayır. Bazı ortamlara düştüğü gibi edindiğim oyunu deliler gibi oynamaktayım bugünlerde. Korsana hayır. Heheh.

Bu yazı burada bitecek sanırım, evet.Yazacak fazla şeyim yoktu. Hâlâ yok. Birkaç ay sonra kesin dönüş yapacağım bloga fakat, hatta kalın.

バイバイ!

Reklamlar

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s