Tactics Ogre PSP Fragmanı

Square Enix, 10 yıl önce çeşitli konsollara çıkardığı Tactics Ogre: Let Us Cling Together isimli oyunun yeni versiyonu Tactics Ogre: Wheel of Fate üzerinde çalışıyor.

Oynanışın aynı kalmasıyla birlikte daha fazla class ile magic/skill sisteminde gelişmeler olacak. Haritada daha fazla birim yer alabilecek.

Square Enix tarafından orjinal oyunun ekibi bu oyun için toplandı. Hiroshi Minagawa yönetmenliğinde, Yasumi Matsuno oyun dizaynını, Akihiro Yoshida ve Tsubasa Masao karakter dizaynlarını, Hitoshi Sakimoto ve Iwata Masaji de müzikleri yapacak.

Reklamlar

Tactics Ogre PSP Fragmanı” üzerine bir düşünce

  1. Buna yorum gelmemesinden pek fazla insanın tactics ogre oynamadığını çıkartıyorum. Ya da biz yaşlandık. Ghouls and Ghosts’dan bahsettiğimde insanların bana aval aval bakmasından farketmiştim bunu iki sene kadar önce. Tactics Ogre’nin konusu bana her zaman inanılmaz basit gelmiştir. Dönüm noktaları olmaz, her şey olması gerektiği gibi olur iyiler kazanır, alternatif son yoktur hiç bir oyununda. Ancak başlarken ne seçtiğiniz çok büyük fark yaratırdı. Alignment’lar ile ilk tanıştığım oyun bu oldu hatta orijinal D&D’den önce. Taktik rpglerin en komplikelerinden birisi ama belli bossları öldürmek için sabit taktikler gerekmesi yine basitleştiriyordu. Mazisi olduğu için severim yani ama çokta ahım şahım değildi bana göre. Yeni uyarlaması “film izler gibi oyun oynamak” buyruğuna boyun eğmeden eski oynanışa, grafiklere değil içeriğe önem verir umarım.

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s